Паливний бак для лодочного мотора 24л

Купити Паливний бак для лодочного мотора 24л

Виносний паливний бак для лодочного двигуна з датчиком рівня палива об'ємом 22,6 літра. Габаритні розміри 58х28х22см. Вага 2,4 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).

24+
У наявності
1 750 грн.

Виносний паливний бак для лодочного мотора 24л з датчиком рівня палива поплавкового типу. Орієнтований на експлуатацію з лодочними двигунами середньої потужності 10-20 к.с. Виготовлений із якісного та міцного антистатичного пластику, оснащений фільтром для палива. Підключення конекторів та адаптерів здійснюється за допомогою патрубка з внутрышньою різьбю 13мм. Бак горизонтального типу, ручка для перенесення розташована в торці та втоплена у тіло бака. Кришка з датчиком рівня палива і вихід для підключення конекторів також утоплені. Габаритні розміри бака для човнових моторів з датчиком, об'ємом 22,6 літра: довжина – 58см, ширина – 28см, висота 22см. Суха вага становить 2,4 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).
Паливний бак для лодочного мотора 24л оснащений датчиком рівня палива поплавкового типу, вмонтований у кришку, плюс фільтр для запобігання попаданню сміття до карбюратора лодочного мотора. Для зручності розташування 24 літрового бака для лодочних моторів в човні, ручка для транспортування втоплена в тіло, а також всі виступаючі частини, такі як кришка і патрубок для підключення розташовані таким чином, щоб не збільшувати габаритні розміри і не чіплятися за навколишні предмети.

Датчик рівня палива поплавкового типу відносно корисний девайс на баках невеликого об'єму, але і незначне подорожчання, так що вирішувати Вам. Більшу увагу до вибору додаткового паливного бака для лодочних моторів об'ємом 24 літри варто звертати на габаритні розміри для його зручного розташування всередині човна.

До прикладу 24л того ж виробника без датчика рівня палива має зовсім іншу геометрію, більш плоский, схожий на прямокутник

А 24л з датчиком та коннектором типу Ямаха має наступні розміри

Для підключення паливного шланга, що веде до мотора на баку, розташований Г-подібний патрубок з внутрішнім різьбленням 13мм.
Найпростіший і найдешевший варіант для підключення паливного бака до човнового мотора купити латунний адаптер зі згоном на який шланг фіксується за допомогою хомутів, виходить так зване нез'ємне підключення, шланг постійно з'єднаний з баком

Або швидкознімне з'єднання тато-мама, яке виходить у рази дорожче через використання двох замикаючих конекторів

Категорії: Лодочні баки

Теги: лодочний бак

Паливний бак для лодочного мотора 24л відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!