Лодочні мотори

Лодочні мотори для надувних та корпусних човнів, малої та середньої потужності. 2-х та 4-х тактні з потужністю від 2,5 до 25 кінських сил. Найбільш популярні торгові марки на українському ринку, такі як Suzuki, Mercury, Tohatsu та все більше набираючі прихильність споживачів китайськи двигуни для човнів Parsun і Hidea. А також легкі та недорогі тролингові електромотори для маленьких ПВХ човнів.

Купити лодочний мотор і завжди забути про проблеми пересування на великих водоймах на дальні дистанції. Ви не витрачатимете сили на виснажливе веслування і зможете повною мірою насолодитися улюбленим видом відпочинку, рибалкою або полюванням. Наш інтернет магазин пропонує вашій увазі мотори для човнів різних розмірів та вантажопідйомності, відомих у всьому світі торгових марок, що спеціалізуються на виробництві лодочних двигунів
Також у продажу є лодочні електромотори та аккумулятори до них, які найкраще підходять на надувні човни з транцевою навісною системою, так як мають невелику вагу. Телефонуйте до нас у магазин, і ми допоможемо підібрати оптимальний за характеристиками двигун під ваш човен.У цій категорії немає жодного товару.