Човни НДНД

Ціна
від до грн.
Клас
Довжина
від до
Бренд
Діаметр балона
Ширина
від до

Останні роки серед кільових надувних човнів із ПВХ впевнено набирають популярність човни НДНД, вже багато рибалок та мисливців відчули явні переваги даної серії в порівнянні з класичними човнами з фанерною або алюмінієвою палубою. За нашою статистикою кожен третій човен НДНД купується рибалкою, що вже має великий кільовий човен з палубою, а все тому що човни з надувним дном низького тиску (НДНТ) набагато легші, мобільніші і простіші в зборці-розборці своїх побратимів з важкою і громіздкою фанерою.

Човни НДНД ENERGY Київ, купити надувний човен НДНД в Україні

Першопрохідниками цієї технології в Україні вже понад п'ять років виступають дві київські компанії ENERGY та Navigator, кому з них віддавати перевагу вирішувати Вам, кожен для себе знайде ті чи інші переваги та недоліки у тонкому порівнянні човнів цих виробників, але загалом човни дуже схожі – використання високоякісних матеріалів ПВХ, застосування технології зварного шва (як поздовжніх, так і поперечних), належний контроль якості та 5-річна гарантія ставлять їх в один ряд, решта нюансів, таких як геометричні параметри, зовнішній вигляд та оснащення – на відкуп покупця. Якщо у Вас виникли труднощі з вибором – телефонуйте, наші професійні менеджери дадуть відповіді на всі Ваші питання, розберуть до дрібниць всі відмінності надувних човнів НДНД Navigator та ENERGY (Київ) – залишиться тільки зробити вибір на користь компанії, що задовольняє ваші вимоги.
Крім вищезгаданих переваг човнів НДНД над класичними з фанерною палубою, варто особливо відзначити і той факт, що човни з надувним дном мають кращі гідродинамічні характеристики і вимагають менш потужних двигунів при тій же довжині для виходу на режим гліссування.
І насамкінець, наш інтернет магазин знаходиться у тісній співпраці з виробництвом саме надувних човнів НДНД ENERGY Київ, а тому Ви отримуєте низьку ціну від виробника, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування та можливість виготовлення надувного човна за індивідуальним замовленням з урахуванням усіх ваших побажань та вимог щодо щільності матеріалу ПВХ, комбінацій кольорових рішень та додаткової фурнітури. З кожним нашим клієнтом ми працюємо професійно, якісно та швидко, гнучко приймаємо рішення щодо всіх переваг індивідуального характеру. Телефонуйте – будемо раді запропонувати вам човен вашої мрії!