Лодочний бак 24л

Купити Лодочний бак 24л

Додатковий бак для човнового двигуна об'ємом 22,6 літра. Габаритні розміри 54х36х19см. Вага 2,3 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).

24
У наявності
1 550 грн.

Виносний лодочний бак 24л (фактичний об'єм 22,6 літра) для лодочних двигунів середньої потужності 10-20 к.с. Виготовлений із міцного антистатичного пластику, оснащений паливним фільтром. Для підключення адаптерів та конекторів передбачений вихід під різьблення 13мм. Лодочний бак 24л горизонтального типу, ручка для перенесення розташована в торці, габаритні розміри: довжина (з урахуванням ручки) – 54см, ширина – 36см, висота (з урахуванням кришки) - 19см. Суха вага становить 2,3 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).
Для запобігання попаданню сміття в карбюратор двигуна забірна трубка виносного паливного бака для лодочних моторів оснащена сіточкою-фільтром. 
При виборі лодочного бака 24 літри основну увагу варто звертати не на наявність датчика, а на геометрію самого бачка для зручного розташування всередині човна.

Наприклад такаж 24-ка але з датчиком має іншу геометрію

А з датчиком і коннектором типу ямаха має такі габаритні розміри

Для підключення паливного шланга, що веде до мотора на баку, розташований Г-подібний патрубок з внутрішнім різьбленням 13мм. Найпростіший і найдешевший варіант для підключення паливного бака до лодочного двигуна - купити латунний адаптер зі згоном на який шланг фіксується за допомогою хомутів, виходить так зване нез’ємне підключення, шланг постійно з'єднаний з баком

Або швидкоз’ємне підключення « тато-мама», яке виходить у рази дорожче через використання двох замикаючих конекторів

Категорії: Лодочні баки

Теги: лодочний бак

Лодочний бак 24л відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!