Бак для лодочного двигуна 12л

Купити Бак для лодочного двигуна 12л

Паливний бак для лодочного двигуна 12л з датчиком рівня палива та фільтром грубого очищення пального. Розміри 35х25х22 см. Вага 1,5 кг. Перехідники та шланг купується окремо.

У наявності
1 350 грн.

Бак для лодочного двигуна 12л (фактичний об'єм 11,3 літра) з механічним датчиком рівня палива та фільтром грубої очистки палива, оснащений ручкою для перенесення та має компактні розміри 35х25х22 сантиметри. Суха вага становить близько півтора кілограма. Паливний бак для лодочного двигуна виготовлений з міцного та еластичного полімерного, антистатичного матеріалу. Датчик рівня палива. Бак для лодочного двигуна купити в нашому інтернет-магазині можна в комплекті зі шлангом і конекторами, безпосередньо під вашу марку лодочного мотора. Потрібна допомога - дзвоніть підкажу.

Паливний бак 12л з датчиком рівня палива та фільтром

Для запобігання попаданню сміття в карбюратор двигуна забірна трубка виносного паливного бака для лодочних моторів 12л оснащена сіточкою-фільтром, яка переходить в Г-подібний патрубок з внутрішнім різьбленням 12мм, через нього і здійснюється підключення паливного шланга, що веде до двигуна.
Найпростіший і найдешевший варіант для підключення паливного бака до лодочного мотора купити адаптер зі згоном на який шланг фіксується за допомогою хомутів, виходить так зване незнімне з'єднання, шланг постійно з'єднаний з баком.

Просте підключення паливного бака до човнового двигуна

Або швидкоз’ємне з'єднання «папа-мама», яке виходить в рази дорожче через використання двох коннекторів

Підключення паливного бака човнового мотора через конектор

Для зручності експлуатації у кришці встановлено датчик рівня палива поплавкового типу. Відносно корисний девайс на баках невеликого об’єму, який здорожчує виріб, але і показує приблизний рівень палива.

Датчик рівня палива на лодочному баку 12л

Габаритні розміри бака для лодочного двигуна 12 літрів незалежно від наявності датчика рівня палива однакові

Розміри бака для лодочного двигуна 12л з датчиком палива


Категорії: Лодочні баки

Теги: лодочний бак

Бак для лодочного двигуна 12л відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!