Резиновий надувний човен Лисичанка ЯЗЬ 2

Купити Резиновий надувний човен Лисичанка ЯЗЬ 2

Двомісний, компактний і легкий гумовий човен. Довжина: 240см. Ширина: 110см. Діаметр борту: 30см. Вантажопідйомність: 197 кг. Вага: 10кг. Матеріал човна – тканина ОЗК тканина.

Залишилось 2 шт
8 950 грн.

Резиновий надувний човен Лисичанка ЯЗЬ 2 українського виробництва розрахований на 2-х осіб. Вантажопідйомність надувного човна 197кг. Матеріал, з якого виготовлений човен міцний і стійкий до зовнішнього фізичного впливу, оскільки складається з двох шарів гуми, в основі якої розташований міцний синтетичний армований матеріал. Дана модель надувного резинового човна має два незалежні надувані баллони, що збільшує плавучість човна та безпеку.

Габаритні розміри надувного гумового човна: 240х110х30см. Вага: 8кг. Вантажопідйомність: 197 кг. Резинові човни мають компактний розмір та малу вагу, що важливо для риболовлі на самоті. Для транспортування гумовий надувний човен складається в невеликий мішок-рюкзак. Ви можете купити гумовий човен у такій комплектації: ножний насос «груша» 2л, рюкзак для перенесення човна, 2 дерев'яні лавочки для сидіння, 2 лопатки під весла. Виробник: Лисичанськ, Україна.

Комплектація

Категорії: Резинові човни

Теги: резинові човни

Резиновий надувний човен Лисичанка ЯЗЬ 2 відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!