Надувний резиновий човен БАЙКАЛ 2

Купити Надувний резиновий човен БАЙКАЛ 2

Надувний резиновий човен Байкал 2 орієнтований на великих чоловіків, має збільшені розміри та вантажопідйомність. Виготовлена із міцної, легкої прогумованої тканини (БЦК). Довжина: 255 см. Ширина: 116 см. Діаметр балона збільшений до 35 см. Вантажопідйомність 360 кг. Виробництво: Лисичанський завод РТІ, Україна.

Залишилось 2 шт
9 250 грн.

Найбільший двомісний надувний резиновий човен БАЙКАЛ 2 від Лисичанського заводу РТІ - модель зі збільшеним діаметром балона до 35см і габаритними розмірами 255 на 116 см, чудово підійде для риболовлі великим і високим людям. Збільшена геометрія надувного гумового човна Байкал 2 також позитивно позначилися і на вантажопідйомності, яка виросла до 360 кг. Надувний човен гумовий виготовлений із міцного армованого матеріалу БЦК стійкого до механічних пошкоджень, відмінно зарекомендувала себе для використання при низьких температурах. У комплект входить дві лавочки, ножний насос - груша, пара пластикових лопаток для весел, все це вкладається в компактний речовий мішок. Вага комплекту складає всього 8,5 кг у зборі. Виготовляється в Україні на Лисичанському заводі РТІ.
Навіть при великому діаметрі балона в 35 сантиметрів надувний резиновий човен Байкал 2 має досить місткий кокпіт і завдяки гострому піднесеному на 45 градусів носу має відмінну маневреність і стійкість по курсу, що дозволяє витрачати менше зусиль при веслуванні.

Комплектація

Категорії: Резинові човни

Теги: резинові човни

Надувний резиновий човен БАЙКАЛ 2 відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!