Двомісний гребний човен GRIF-240

Купити Двомісний гребний човен GRIF-240

Довжина 240см. Ширина 120см. Діаметр балонів 34см. Вага від 12 до 16 кг в залежності від моделі та комплектації. Щільність ПВХ 650/800 гр/м2. Виробництво: GRIF, Харків. Гарантія 1рік.

У наявності
5 500 грн.

Донедавна двомісний гребний човен GRIF-240 був, мабуть, найбільш ходовою моделлю серед усієї лінійки надувних човнів, не тільки харківської компанії GRIF Boat, а й поголовно всіх інших торгових марок в Україні, а все тому, що не потрібна була реєстрація при довжині до 2,5 метри. Загалом для гребного човна довжиною 2,40 м, шириною 1,20 м і діаметром балона в 34 см місця цілком достатньо для 2-х рибалок (для сімейної прогулянки на воді зможуть розміститися і 3-4 особи).
Як і весь модельний ряд надувних гребних човнів GRIF Харків 240-а модель виготовляється у двох варіантах тканини ПВХ щільністю 650 або 800 гр/м2 (човни з маркуванням GL - менш щільний матеріал 650гр/м2, GH - більш щільний ПВХ 800гр/м.
А також можливий вибір комплектації та оснащення фурнітурою, тут все вже залежить від ваших вимог та можливостей «гаманця». Всі варіації доступні для вибору біля кнопки "Купити".

Двомісний гребний човен GRIF 240

Порівняльне фото моделей двомісного гребного човна GRIF-240 зі стандартним кочетом у вигляді вуха (на човні встановлена вушко з отвором, весла комплектуються чотирма кільцями трохи меншого діаметра трубки, які служать для вибору плеча і фіксації самого весла) і більш прогресивним поворотно-штирьйовим кочетом (тут весло фіксується на оську кочета) таке кріплення трохи дорожче стандартного, але загалом себе виправдовує зручністю під час веслування. При таких кочетах у назві надувного човна є буква "L" (наприклад: GH-240L)
У надувному двомісному човні GRIF 240 за необхідності, за додаткову оплату, можна замінити стандартні фіксовані супорти для опори сидінь на пересувну систему ліктрос-лікпаз (оговорюється при замовленні).

Човен надувний двомісний GRIF GH 240

І мабуть найкорисніший аксесуар для надувних човнів – рейковий настил або як його ще називають слань-килимок. У двомісному надувному гребному човні GRIF 240 з маркуванням у назві "S" складається з 4-х елементів з вологостійкої бакелітової фанерних скріплених у кишеньки по торцях.

Двомісний гребний човен GRIF GL-240S

Тут же видно і максимальну комплектацію надувних гребних човнів GRIF. Все це разом із човном укладається у досить міцну, компактну сумку

Сумка для човна GRIF GH-240LS

З величезного асортименту надувних двомісних човнів в Україні Харківська компанія GRIF Boat відрізняється гнучким підходом до клієнта - є готові рішення під різні фінансові можливості покупця. Залежно від щільності ПВХ, оснащеності та комплектації кожен зможе підібрати прийнятний для себе варіант надувного човна.
Та мають відмінну якість при невисокій вартості.

Надувний гребний човен Гриф 240
Клас Гребная
Щільність ПВХ 650 / 800
Довжина 240
Ширина 120
Діаметр балона 34
Кокпіт 172 × 52
Вантажопідйомність 215
Колір зеленый
Весла пара 1,4м
Насос ножной 5л
Сумка 1шт
Ремкомплект есть
Документи есть

Категорії: Човни ПВХ

Теги: лодки ПВХ човен ПВХ

Двомісний гребний човен GRIF-240 відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!