2-х місний гребний човен GRIF-250

Купити 2-х місний гребний човен GRIF-250

Довжина 250см. Ширина 120см. Діаметр балонів 34см. Вага від 13 до 17 кг в залежності від моделі та комплектації. Щільність ПВХ 650/800 гр/м2. Виробництво: GRIF, Харків. Гарантія 1рік.

У наявності
5 600 грн.

Повноцінний 2-х місний гребний човен GRIF-250 від харківської компанії GRIF Boat, має місткі розміри, прийнятну вартість і відмінну якість. При довжині 2,5 метра, ширині 1,20 м та діаметрі балона 34 сантиметри з легкістю візьме на борт двох рибалок з усім необхідним спорядженням. Для сімейного відпочинку з комфортом здатні розміститися 2 дорослих та 2 дітей. Компактність і невелика вага в транспортному стані роблять 2-місний надувний човен GRIF 250 мабуть найпопулярнішою моделлю із серії гребних човнів. Всі надувні човни GRIF Харків доступні у двох варіантах тканини ПВХ: дешевше - щільністю 650 гр/м2 і трохи дорожче (але я б сказав виправдано) із щільністю 800 гр/м2. При замовленні звертайте увагу на маркування в назві моделі, GL – означає 650 щільність ПВХ, GH – 800-ту. Оснащення фурнітурою і комплектація також впливає на вартість 2-х місного ПВХ човна Гриф 250, тут кожен для себе приймає рішення на чому варто заощадити, але можливість вибору моделі виходячи з фінансових можливостей покупця це беззаперечний плюс харківськой компанії GRIF Boat. Різні опції моделей та їх вартість доступні над кнопкою «Купити».

2-х місний гребний човен GRIF-250

Наочне фото для порівняння 2-х місного гребного човна GRIF-250 зі стандартною уключиною у вигляді вуха (на човні встановлена провушина з отвором, весла комплектуються 4-ма кільцями трохи меншого діаметра трубки, які служать для вибору плеча і фіксації самого весла) і більше прогресивним поворотно-штирьовим кочетом (тут весло фіксується на штир уключини) таке кріплення трохи дорожче стандартного, але в цілому себе виправдовує зручністю при веслуванні. При таких кочетах у назві надувного човна є буква "L" (наприклад: GH-250L)
При незначному здорожчанні можна купити 2-місний надувний човен GRIF 250 з рухомою системою фіксації сидінь, замість стандартної жорсткої фіксації в опорах (додатково обговорюється при замовленні)

Купити 2х місний надувний човен GRIF 250

І мабуть найкориснішим аксесуаром для гребних 2-х місних ПВХ човнів є рейковий настил або як його ще називають слань-килимок. У моделі GRIF 250 з маркуванням у назві "S" складається з 4-х елементів із вологостійкої бакелітової фанери, укладених у ПВХ кишені по торцях.

2-х місний ПВХ човен в Україні Grif 250

Тут же видно і максимальну комплектацію 250-ої моделі. Весь цей комплект вміщається в невелику, зручну та міцну сумку із якісної тканини з посиленими ременями.

Надувний гребний човен GRIF GH-250LS у сумці

З величезного асортименту 2-х місних ПВХ човнів в Україні, Харківська компанія GRIF Boat відрізняється гнучким підходом до клієнта - є готові рішення під різні фінансові можливості покупця. Залежно від щільності ПВХ, оснащеності та комплектації кожен зможе підібрати прийнятний для себе варіант надувного човна.
Човни GRIF мають відмінну якість при невисокій вартості.

Гребний 2-х метсний надувний човен GRIF GL-250LS у Києві
Клас Гребная
Тип дніща натяжное дно, слань-коврик
Щільність ПВХ 650 / 800
Довжина 250
Ширина 120
Діаметр балона 34
Кокпіт 181 × 52
Вантажопідйомність 215
Колір зеленый
Весла пара 1,4м
Насос ножной 5л
Сумка 1шт
Ремкомплект есть
Документи есть

Категорії: Човни ПВХ

Теги: лодки ПВХ човни ПВХ

2-х місний гребний човен GRIF-250 відгуків

Залиште відгук про цей товар першим!