Човни ПВХ

Ціна
від до грн.
Бренд

Надувні човни ПВХ гребні – це найбільш популярний, поширений та затребуваний сегмент надувних човнів серед рибалок та мисливців. Завдяки такому недорогому, легкому в користуванні, компактному і мобільному плавзасобу, більшість рибалок і переходять зі стандартної риболовлі з берега, на простори водойм, ближче до середовища проживання трофеїв. Не секрет, що надувний човен дозволяє вибрати більш вигідну позицію для успішного лову, повною мірою насолодиться єднню з природою та навколишньою красою. При розумно підібраних параметрах надувний ПВХ човен здатний задовольнити більшість потреб риболовлі в комфорті. Варто зазначити, що при відносно невеликих розмірах серед усіх надувних човнів весельні ПВХ човни мають найбільший коефіцієнт корисного простору, оскільки мають невеликий діаметр балона і виконані у формі «бублика». Будь-який моторний човен зі стаціонарною транцевою системою при тій же довжині матиме набагато менший кокпіт ніж у весельного. Гребні човни ПВХ, як і ВСІ НАДВНІ ЧОВНИ мають дуже вражаючу вантажопідйомність, тому не варто звертати увагу на цей показник характеристик, краще дивіться на скільки Вам буде зручно та комфортно при тій чи іншій довжині, також одним з найважливіших аксесуарів, на який варто звернути увагу у весельному ПВХ човні – це підлога.

Надувні ПВХ човни

Більшість українських виробників надувних човнів BARK, Kolibri Дніпро, Storm, Grif, Vulkan Харків, Aquastar, Navigator, Energy Київ та багатьох інших менш відомих гравців на ринку пропонують свої гребні човни покупцю з можливістю вибору варіанта настилу на дно.
Тут хотілося б виділити три основні варіанти комплектації, перший - натяжне дно, тобто відсутність будь-якого настилу, найдешевший і найлегший варіант комплектації, другий - найбільш поширений - рейковий настил слань-килимок, що представляє кілька фанерних елементів з'єднаних в одну касету, яка розташовується, на дно, як правило, між сидіннями і надає підлозі надувного весельного човна достатню жорсткість і опору для ніг – досить компактний, легкий, простий у використанні й недорогий варіант виконання днищового настилу. І третій варіант - це палуба-книжка - досить важка, громіздка і недешева конструкція, що складається з 3-5 великих фанерних елементів з'єднаних між собою, дозволяє повністю закрити дно в надувному ПВХ човні, надати їй відмінну жорсткість і стійкість, четвертим найменш поширеним. через високу вартість можна вважати надувний варіант Air-dec від компанії Kolibri Дніпро, що поєднує в собі високі показники жорсткості та малої ваги. Є ще з десяток дрібниць, на які варто звернути увагу при виборі човна своєї мрії – телефонуйте, все підкажемо)