Лодочний паливний бак 12л

Купить Лодочний паливний бак 12л

Додатковий лодочний паливний бак об'ємом 11,3 л для двигунів невеликої потужності. Габаритні розміри 35х25х22см. Вага 1,6 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).

В наличии
1 150 грн.

Виносний лодочний паливний бак 12л (фактичний об'єм 11,3л) для лодочних двигунів невеликої потужності 5-15 к.с. Виготовлений із міцного антистатичного полімерного матеріалу, оснащений паливним фільтром із внутрішньою різьбою 12мм для підключення адаптера або конектора для подачі палива до двигуна. Лодочний паливний бак 12л горизонтального типу, для зручності перенесення геометрія бака максимально схожа на кубік, ручка для перенесення розташована зверху, паливна кришка та різьбовий патрубок для підключення конекторів розташовані на верхній поверхні бака нижче ручки. Габаритні розміри: довжина – 35см, ширина – 25см, висота – 22см. Суха вага становить – 1,6 кг. Виробництво: Easterner (Тайвань).

Розміри лодочного паливного бака 12л

Еластична трубка забору палива з бака на торці оснащена дрібною сіткою, для запобігання попаданню в паливну систему двигуна різного сміття, яка переходить в Г-подібний патрубок з внутрішньою дюймовою різьбою ¼ (12мм), через яку і проводиться підключення паливного шланга, що веде до мотора.

Фільтр для підключення лодочного паливного бака 12л

Найпростіший і найдешевший варіант для підключення лодочного паливного бака 12л до лодочного двигуна - купити латунний адаптер зі згоном на який шланг фіксується за допомогою хомутів або стяжок, виходить так зване незнімне з'єднання, шланг постійно з'єднаний з баком

Просте підключення лодочного бака 12л через втулку на хомут

Або швидкознімне з'єднання «папа-мама», яке виходить в рази дорожче через використання двох коннекторів

Підключення лодочного бака 12л до лодочного двигуна через коннектор


Категории: Лодочные баки

Теги: лодочний бак

Лодочний паливний бак 12л отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!