Лодка надувная резиновая БАЙКАЛ 1,5

Купить Лодка надувная резиновая БАЙКАЛ 1,5

Надувний гумовий човен орієнтований на великих людей і розрахований на одну людину. Вантажопідйомність 340 кг. Довжина: 215 см. Ширина: 116 см. Збільшений діаметр балона до 35 см. Матеріал – міцна прогумована тканина (БЦК). Виробництво: Лисичанський завод РТІ, Україна.

Осталось 2 штуки
8 850 грн.

Одномісний, вмісткий надувний човен гумовий Байкал 1,5 відмінно підійде для поодинокої риболовлі крупним та високим людям. Човен має досить великі розміри, як для одномісної. Найбільша перевага – це діаметр балона 35 см, що збільшує вантажопідйомність судна до 340 кг. Довжина надувного гумового човна Байкал - 215 см, ширина - 116 см. Надувний гумовий човен виготовлений з міцного армованого матеріалу БЦК стійкого до механічних пошкоджень, відмінно поводиться при низьких температурах. У комплект входить одна лавочка, ножний насос - груша, пара пластикових лопаток для весел, все це вкладається в компактний речовий мішок. Виготовляється в Україні на Лисичанському заводі РТІ.

Навіть при великому діаметрі балона в 35 сантиметрів гумовий надувний човен "Байкал 1,5" має досить вмістимий кокпіт. Ніс надувного човна піднято на 45 градусів, що дозволяє витрачати менше зусиль при веслуванні. Човен гумовий надувний Байкал 1,5 у порівнянні з найменшим представником одномісних гумових човнів Стриж 1 для великих людей виглядає набагато краще.

Комплектация

Категории: Лодки резиновые

Теги: резинові човни

Лодка надувная резиновая БАЙКАЛ 1,5 отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!